Zaułek złotnicki I

Zaułek Złotnicki to pierwszy etap osiedla budowanego w obrębie ulic Kosmonautów, Złotnickiej, Mieroszowskiej oraz Rajskiej.
W dwóch budynkach w zabudowie szeregowej dwukondygnacyjnej znajduje się 12 apartamentów.Na pierwszej kondygnacji każdego lokalu usytuowany jest salon z jadalnią i kominkiem, przedpokój, kuchniai łazienka oraz taras wychodzący bezpośrednio na ogródek. Na drugiej kondygnacji mieści się sypialnia oraz dwa pokoje i łazienka. Dodatkowo ponad drugą kondygnacją znajduje się pokój o powierzchni 20 m². Każdy z apartamentów posiada dwustanowiskowe miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz pomieszczenie gospodarcze.

Osiedle zlokalizowane jest w odległości 10 km od wrocławskiego Rynku. Dzięki nowo zmodernizowanejul. Lotniczej dojazd samochodem lub tramwajem do centrum miasta zajmie około kwadransa.

Zaletą lokalizacji jest również bliskość centrów handlowych Magnolia Park, Tesco, Astra i kina Helios. W niedalekich Maślicach powstanie także centrum rozrywki i sportu oraz stadion piłkarski, na którym odbywać się będę mecze Euro 2012. Dodatkowo w pobliżu osiedla znajduje się letni ośrodek rekreacji Gliniaki.

Sprawdź aktualną ofertę mieszkań w Zaułku złotnickim III