Zaułek złotnicki II

Zaułek Złotnicki II to nowo zbudowane osiedle w obrębie ulic Kosmonautów, Złotnickiej, Mieroszowskiej oraz Rajskiej.  Celem inwestycji było wybudowanie do stanu deweloperskiego dwóch budynków w zabudowie wielorodzinnej, zawierających łącznie 28 lokali mieszkalnych.

W każdym z budynków znajduje się siedem mieszkań dwupokojowych oraz siedem trzypokojowych, a ich powierzchnia waha się będzie od 44,75 do 75,95 m kw. W przypadku mieszkań na drugim piętrze obu budynków przewidziano antresole, na których znajduje się jeden pokój. Do większości mieszkań przylegają balkony, a w przypadku mieszkań parterowych tarasy naziemne. Obiekty zostały wybudowane w technologii tradycyjnej. Wnętrza charakteryzują się dużą przestrzennością.

W podziemiu każdego z budynków zostało wydzielone dla mieszkańców po 16 miejsc postojowych. Również na zewnątrz została utworzona odpowiednia ilość miejsc postojowych. W obu budynkach znajduje się również 28 komórek lokatorskich.

Zaułek Złotnicki II powstał wśród zieleni, a jego teren został zagospodarowany z myślą o wygodzie mieszkańców, ceniących sobie komfortowe warunki mieszkaniowe, ciszę  i spokój, a także rodzinną, kameralną atmosferę.

Sprawdź aktualną ofertę mieszkań w Zaułku złotnickim III