Zacisze Leśnickie

Osiedle Zacisze Leśnickie powstało w latach 2011-2012 w sąsiedztwie największego obszaru leśnego na terenie Wrocławia - Lasu Mokrzańskiego.

Realizacja inwestycji obejmowała budowę sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Zabudowa charakteryzuje się nowoczesną formą architektoniczną przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych. Na pierwszej kondygnacji każdego domu usytuowany został przestronny salon z jadalnią i kominkiem, przedpokój, kuchnia i łazienka oraz taras wychodzący bezpośrednio na własny ogród. Na drugiej kondygnacji znajdują się natomiast sypialnia z garderobą oraz trzy pokoje i łazienka.

Osiedle Zacisze Leśnickie jest zlokalizowane 13 km od wrocławskiego Rynku. Dzięki modernizowanej ul. Kosmonautów dojazd do centrum miasta samochodem zajmuje około 20 minut. W niedalekiej odległości znajduje się pętla tramwajowa na Leśnicy skąd można dojechać do niemal każdego punktu miasta. Bliskość stacji kolejowej Wrocław- Leśnica pozwala szybko dostać się do Dworca Głównego.

Autostradowa Obwodnica Wrocławia umożliwi szybki dojazd do wrocławskiego lotniska na Starachowicach oraz do autostrady A4 jak również do drogi na Poznań oraz Warszawę.

Zaletą lokalizacji jest również bliskość centrów handlowych Magnolia Park, Tesco, Astra i kina Helios. W niedalekich Maślicach się stadion piłkarski, na którym odbywały się mecze Euro 2012. Osiedle otoczone jest terenami zielonymi: Lasem Mokrzańskim (największym terenem leśnym w obrębie Wrocławia), Lasem Leśnickim oraz Parkiem Krajobrazowym Doliny Bystrzycy. Dodatkowo w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się letni ośrodek rekreacji Gliniaki.  

Sprawdź aktualną ofertę mieszkań w Zaułku złotnickim III