O deweloperze

Jesteśmy spółką o krajowym kapitale specjalizującą się w realizacjach inwestycji w sektorze budowlanym, a w szczególności projektów developerskich o charakterze wielorodzinnym na terenie miasta Wrocławia oraz miejscowości sąsiadujących.

Strategicznym celem firmy jest budowa dobrych jakościowo mieszkań, domów i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach i po konkurencyjnych cenach. Wybieramy do tego wyłącznie lokalizacje powszechnie uznane za dobre, z dogodnym dojazdem do centrum miasta i zapewniające bliskość głównych arterii miasta. Spełniając te kryteria w naszą strategię wpisuje się obecnie realizowana inwestycja - Zaułek Złotnicki.

Oferowane przez nas domy, apartamenty i mieszkania budowaną są w najwyższych standardach i z najlepszych jakościowo materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Wybieramy materiały nowoczesnei ekologiczne. Dbamy w ten sposób o wysoką estetykę i ciepło wnętrz, a co za tym idzie także o dobre samopoczucie i zdrowie naszych klientów.

Budowane przez nas osiedla mają na celu bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów. Tworzymy enklawy przyjazne mieszkańcom o wysokim komforcie użytkowania i rodzinnej kameralnej atmosferze. Budujemy wśród zieleni, blisko centrum a jednak z dala od miejskiej wrzawy i zgiełku. Dajemy przestrzeń życiową, której brakuje na tradycyjnych blokowiskach.

Naszym sukcesem jest zaufanie i satysfakcja naszych klientów. Stosowana przez nas polityka jakości gwarantuje Państwu zawsze wysoką jakość budowanych przez nas domów, mieszkań i apartamentów. Rozumiemy potrzeby mieszkaniowe naszych klientów i jesteśmy w stanie sprostać tym najbardziej wymagającym. Budując Państwu przyszłą ostoję życia rodzinnego zapewniamy stabilność domowego ogniska i spokojny sen. Wybierając nas jako partnera w budowie domu wybierają Państwo rzetelnego kontrahenta, dla którego raz dane słowo jest święte i wiążące.

Co ważne gwarantujemy niezmienność ceny już od chwili rezerwacji mieszkania lub domu. Sprawdź nas,a nie będziesz żałował.

Dane kontaktowe:

SDG Invest Sp. z o.o.

ul. Legnicka 52 lok. 408,
54-204 Wrocław

Tel. +48 602 33 65 85
Tel. +48 602 31 31 38

[email protected]

Znajdź mieszkanie