Apartamenty Mokrzańska

Apartamenty Mokrzańska to nowobudowane osiedle na terenie wrocławskiej Leśnicy. Inwestycja powstała w sąsiedztwie największego obszaru leśnego we Wrocławiu - Lasu Mokrzańskiego.

W ramach inwestycji powstało osiem apartamentów dwukondygnacyjnych z garażem, które zostały wybudowane w zabudowie szeregowej. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną formą architektoniczną oraz zastosowaniem najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz rozwiązań technicznych. Nowoczesne kształty naszych domów to więcej przestrzeni życiowej do wykorzystania.

Projektant przewidział autonomiczność każdego z Apartamentów oraz przestronne lokale. Na pierwszej kondygnacji Apartamentu usytuowany jest przestronny salon, kuchnia i łazienka. Na drugiej kondygnacji mieszczą się trzy pokoje i łazienka. Do Apartamentów przylegają niewielkie, ale własne ogrody.

Apartamenty Mokrzańska powstały w okolicy o niskiej zabudowie jednorodzinnej. Teren osiedla został zagospodarowany z myślą o wygodzie mieszkańców, z dala od gwarnego i tłocznego blokowiska. Autonomia każdego z apartamentów zapewnia komfortowe warunki mieszkaniowe, spokój a także poczucie integralności całej rodziny. Bliskość otaczającej domy natury, własny ogród i kameralna atmosfera osiedla pozwala mieszkańcom zapomnieć o codziennych obowiązkach i zapewnia wysoki standard życia.

Apartamenty Mokrzańska to także idealne warunki rozwoju i dorastania dla najmłodszych, którym oferujemy własny plac zabaw w ogrodzie, bezpieczeństwo pod okiem rodziców i zabawę na świeżym powietrzu.

Sprawdź aktualną ofertę mieszkań w Zaułku złotnickim III